Tarot, dobra wróżka, gabinet, wróżba z kart tarota, Nagorki

Dodane: Poniedziałek, 23 Wrzesień, 2019  07:46
  • Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi
  • Cena: 44 zł

Opis oferty:

Karty Tarota są od wielu lat używane do poznawania przyszłości i takie jest ich główne zadanie. Nie chcemy się nad tym rozwodzić bo szkoda Twojego czytania na ten temat. Chcielibyśmy jednak przedstawić po krótce czym Tarot nie jest.

Tarot nie jest narzędziem szatana. Jest to zestaw zwykłych normalnych 78 obrazków nadrukowanych przez drukarnię we Włoszech lub innej części świata na kartoniki. Na podstawie symboli w nich zawartych osoba wróżąca przedstawia to co widać. Szybciej prosi o pomoc i prowadzenie Boga (jakkolwiek nazywanego) niż Szatana, łączy się z nadświadomością (nazywaną często Cząstką Boga w nas), która ma połączenie z biopolem wszystkich ludzi i podaje informacje jakie z całości wynikają.

Największym Darem jaki dostaliśmy z chwilą narodzin jest Wolna Wola. Żaden Tarot, prawo, święta księga czy nauczyciel nie jest nam w stanie tego odebrać. Sami decydujemy o tym co robimy a czego nie. Tarot nie zadecyduje za Ciebie, przygotuj się na to. Może pokazać jak będzie wyglądała Twoja droga jeśli coś zrobisz a jak jeśli tego nie zrobisz. Ale nie powie co masz zrobić bo to Ty podejmujesz decyzję za siebie. W kartach wyjdzie, że będziesz miała piękne, zdrowe, uzdolnione dziecko, ale to Ty zadecydujesz czy zechcesz zajść w ciążę, czy ją usuniesz, czy wychowasz dziecko tak, że swoje talenty pokaże światu...

W Twoim życiu jest mnóstwo rzeczy, na które Twoja dusza zgodziła się jeszcze przed narodzinami. Są sytuację, które muszą się zdarzyć. Nie mamy na nie wpływu, nie możemy ich uniknąć. Jeśli Twoja dusza zgodziła się na śmierć w tym tygodniu to i tak w kartach będą wychodziły sytuacje na za rok, dwa czy pięć. Gdyby pokazane były rzeczy niezmienne można byłoby podjąć decyzję, skorzystać z wolnej woli i ich uniknąć. Jest to kwestia o której należy pamiętać przy każdej wróżbie.

Wielokrotnie spotkaliśmy się ze stwierdzeniem, że jeśli wychodzi śmierć w kartach to nie należy o niej mówić. Mówimy za każdym razem, że jest ryzyko utraty życia i wtedy należy pytać co zrobić żeby tego uniknąć. Podobnie kiedy wychodzą inne rzeczy, które są nam nie po drodze (rozwód, utrata pracy, choroba i cała reszta nieszczęść). Gdyby to musiało się przytrafić to nie wyszłoby w kartach.

Sesja Tarota trwa ok.45-60 minut. Najlepiej przygotuj wcześniej pytania, które chcesz zadać. Nie ma ograniczenia ilości pytań ale ogranicza nas czas, chociażby ze względu, że kolejna osoba będzie czekała na swoją kolej. Uszanuj to proszę.

Jeśli chcesz przyjść tylko na jedno pytanie to jest również taka możliwość. Proszę, przy rejestracji zaznacz to wyraźnie.

Zachęcam do skorzystania z możliwości jakie daje Tarot. Przygotuj się do tego co może Cię czekać jutro i już dziś decyduj o sobie i swoim życiu mądrze i świadomie.

Inwestycja:
- pełna sesja (ok.45-60 minut) - 125zł
- jedno pytanie (jeden rozkład - 10-15 minut) - 44zł

Zachęcam gorąco do skorzystania z oferty i zapraszamy do mojego gabinetu na Nagorkach (adres podaje przy ustaleniu terminu spotkania).
Zapraszam na
http://www.facebook.com/wrozka.olsztyn
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Olsztyn / Nagórki
Justyna
Odpowiada szybko
Na Lento.pl od 13 paź 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń