Sprzedawca praca dla Osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Dodane: Wtorek, 13 Sierpień, 2019  20:00
  • Kategoria: Dam pracę / Kasjer / ekspedient
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Płaca brutto min.:2400 zł
  • Płaca brutto max.:2500 zł
  • Pracodawca: EKON

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych zatrudni osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy w Olsztynie na stanowisku:

Sprzedawcy (praca na dziale) - Dajtki

Zapewniamy:
umowę o pracę
pracę na pełen etat
możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Rehabilitacyjnego (dofinansowanie np. do zakupu leków)
przygotowanie do pracy na stanowisku
stabilne zatrudnienie

Obowiązki:
wykładanie towaru
pilnowanie terminów przydatności
obsługa klienta

Od Kandydata oczekujemy:
orzeczenia o niepełnosprawności
chęci podjęcia zatrudnienia
gotowości do pracy zmianowej (bez nadgodzin i pracy w godzinach nocnych) i w weekendy (praca 5 dni w tygodniu)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie „Niepełnosprawni dla Środowiska EKON” z siedzibą w Warszawie (02-823) przy ul. Mortkowicza 5, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji [do wyboru: oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez te Stowarzyszenie].”

Administrator danych:

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Olsztyn / Dajtki
EKON
Na Lento.pl od 06 paź 2012
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń