Spedytor międzynarodowy - praca zdalna

Odświeżone: Środa, 24 Kwiecień, 2024  12:58

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Transport / Spedycja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:5000 zł
  • Płaca brutto max.:15000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: HR GO

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:
- poszukiwanie optymalnych rozwiązań logistycznych;
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników;
- obsługa giełd transportowych i programu FireTms;
- negocjowanie stawek/terminów płatności oraz ustalanie warunków transportu;
- rozwijanie współpracy z klientami oraz budowanie trwałych partnerskich relacji;
- bieżąca obsługa procesu transportu drogowego;

Wymagania:
- min rok doświadczenia w branży TSL na stanowisku spedytora;
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny;
- otwartość, komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji z klientem;
- wysoka motywacja do pracy;
- zwinność w działaniu oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
- umiejętność rozwiązywania problemów;

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uzależnionej od wyników;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub współpracę na zasadach B2B ( 55-60% od wypracowanej marży);
- świetną atmosferę pracy w doświadczonym zespole;
- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności;
- odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków;
- możliwość uzyskania dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu Multisport;
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Olsztyn w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Transport / Spedycja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Konto firmowe
Na Lento.pl od 05 paź 2020
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków