Ślusarz/Spawacz praca w Szwecji

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Piątek, 19 Lipiec, 2019  16:10
  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: Recrew HR

Dla naszego Klienta: szwedzkiej firmy specjalizującej się w wykonywaniu prac blacharskich szukamy pracowników na stanowisko:

Ślusarz/Spawacz

Miejsce pracy: Szwecja - Göteborg

Zadania:

- prace blacharskie z kominami, rynnami,pokryciami dachowymi, kotłami, schodami
- prace z materiałami i kolorami ze stali nierdzewnej, miedzi, stali, aluminium itp.
- produkcja i montaż stalowych balustrad, bram, ogrodzeń, schodów
- produkcja i obróbka konstrukcji metalowych

Wymagania:

- doświadczenie w spawaniu metodą TIG, MIG + UPRAWNIENIA
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
- gotowość do pracy wyjazdowej u klientów (montaże)
- brak problemów z alkoholem

Nasza oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
- opłacone zakwaterowanie
- pełna opieka administracyjna
- organizacja wyjazdu
- samochód służbowy
- praca od końca kwietnia/początek maja
- projekt długoterminowy

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Olsztyn
Ewelina
Na Lento.pl od 12 lut 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń