Pracownik kuchni

Dodane: Wtorek, 04 Grudzień, 2018  16:27
  • Dam pracę / Gastronomia / Hotelarstwo
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę
  • Orzeczenie o niepełnosprawności
  • Pracodawca: Polski HR A-Trybut

Opis oferty pracy:

Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku: kucharza

Zadania:
Poszukujemy kucharza do pracy w zespole przygotowującym posiłki dla pacjentów placówki medycznej.

Kogo szukamy
Naszą ofertę kierujemy do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, które szukają pracy w gastronomii. Zapraszamy osoby lubiące gotować, interesujące się kuchnią oraz posiadające aktualną książeczkę sanepidowską.
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku kucharza lub wykształcenie w tym zawodzie.

Zapewniamy:
Umowę o pracę na pełen etat, dobre wynagrodzenie,. Swoje obowiązki wykonujemy w zgranym i pomocnym zespole, bez zbędnej presji czasu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Polski HR A-Trybut S.A. z siedzibą w Krakowie, ul Bohaterów Września 82, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Polski HR A-Trybut S.A.. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Polski HR A-Trybut S.A.. z siedzibą w Krakowie, ul. Bohaterów Września 82. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Polski HR A-Trybut S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”a
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Olsztyn
Joanna
Na Lento.pl od 09 lis 2017
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie