Praca za granicą

Dodane: Czwartek, 13 Czerwiec, 2019  11:41
  • Kategoria: Dam pracę / Praca fizyczna
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Inna
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:7000 zł
  • Płaca brutto max.:9500 zł
  • Pracodawca: InterKadra

nterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Pracownik gospodarstwa rolnego/Dojarz

Mechatronik/operator maszyn i urządzeń

Lakiernik samochodowy

Miejsce pracy: okolice Flensburg, okolice Wurzburg, okolice Karlsruhe, Niemcy

Zarobki: od 7600 brutto PLN do nawet 9500 brutto PLN/miesiąc (w zależności od stanowiska)

Oferujemy:

Pracownik gospodarstwa rolnego:

Atrakcyjny kontrakt;
Prace 40 godzin tygodniowo plus możliwość pracy w godzinach nadliczbowych;
Stawkę godzinową na początek 11,00 euro brutto/h;
dodatek transportowy 141 euro brutto/ 3 miesiące;
Gwarantujemy darmowe zakwaterowanie.
Mechatronik:

Umowa o pracę na niemieckich warunkach;
Praca 40 godzin tygodniowo z możliwością nadgodzin
Stawkę godzinową na początek 14,55 euro brutto/h, po 6 tygodniach pracy podwyższenie stawki;
Po okresie 6 miesięcy planowane przejecie bezpośrednio na kontrakt u klienta;
Lakiernik:

Stawkę godzinową 13.50 Euro brutto/h;
Dodatek transportowy 141 euro brutto/ 3 miesiące;

Zadania:

Przygotowanie krów do dojenia;
Dojenie krów na hali udojowej;
Pomoc przy dojeniu;
Prace na gospodarstwie przy karmieniu i obrządku krów;
Transport przyczepami produktów rolnych;
Prace porządkowe na gospodarstwie rolnym.

Konserwacja maszyn i usuwanie wszelkich zakłóceń czy usterek oraz ich naprawa;
Programowanie zamówień;
Czynności związane z czyszczeniem maszyny;
Kontrola jakości;
Dostawa materiałów do maszyn.
Lakiernik:

Przygotowanie elementów pod lakierowanie;
Szpachlowanie, korekta nierówności, szlifowanie, podkład;
Lakierowanie elementów jak również całych samochodów (nowe i używane);
Lakierowanie w kabinie;
Kontrola jakości lakierowanych elementów.

Oczekujemy:

Doświadczenie w pracy na gospodarstwie rolnym oraz przy dojeniu krów;
Umiejętności obsługi maszyn rolniczych;
Prawo jazdy kat. T i B;
Wykształcenie zawodowe rolne (mile widziane kierunkowe);
Podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Doświadczenie w pracy jako mechatronik, mechanik przemysłowy, technik elektronik, operator CNC;
Sprawność manualna i zrozumienie techniczne;
Znajomość rysunku technicznego;
Wykształcenie kierunkowe;
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
Prawo jazdy i samochód obowiązkowe w celu dotarcia do miejsca pracy.
Lakiernik:

Doświadczenie w pracy jako lakiernik samochodowy;
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego - mile widziana;
Prawo jazdy i samochód w celu dotarcia do miejsca pracy.

Osoby zainteresowane proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.
Olsztyn
Magdalena
Na Lento.pl od 31 sie 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń