Praca w biurze w centrum miasta

Dodane: Środa, 08 Maj, 2024  08:59

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Płaca brutto min.:4500 zł
  • Płaca brutto max.:6500 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Telbridge

Opis oferty pracy

Jeżeli czytasz tę ofertę pracy i :
• szukasz pracy na pełen etat lub

• chcesz dorobić do domowego budżetu,

• jesteś studentem/uczniem i potrzebujesz grafiku dopasowanego do zajęć,

• jesteś rodzicem i sztywne godziny pracy Ci nie odpowiadają lub

• po prostu poszukujesz dla siebie dodatkowego zajęcia.

Mamy na to rozwiązanie!
Zostań telefonicznym Doradcą Klienta!

Zakres obowiązków:
• udzielanie informacji, wprowadzanie danych do systemu

• nawiązywanie długofalowych relacji z klientami

• dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta

• dbanie o dobry wizerunek Firmy

Co oferujemy?
• stabilną podstawę 27,70 złotych brutto/godzinę

• wysokie i realne do wypracowania premie

• umowę ze składkami ZUS lub studencką,

• możliwość pracy w godzinach 8:00-21:00 (w ramach godzin grafik jest w pełni elastyczny- sam decydujesz, w których godzinach Ci się najlepiej pracuje)

• wypłatę zawsze na czas

Co dodatkowo?
• autorską aplikację do zbierania punktów i wymiany ich na wartościowe nagrody – telewizory, głośniki, vouchery i wiele innych

• możliwość skorzystania z Karty Multisport Plus

• konkursy indywidualne i grupowe z ciekawymi i wartościowymi nagrodami

• wyjścia integracyjne

Czy coś więcej?

Tak! Oferujemy możliwość pracy zdalnej po około 3 miesięcznym okresie wdrożenia stacjonarnego.

Czego oczekujemy?

Wszystko czego Ci potrzeba to dyspozycyjność na 5 dniowe szkolenie dnia 13 maja i chęć do pracy!
Reszty nauczymy Cię podczas szkolenia wstępnego.

Chcesz się więcej o nas dowiedzieć?

Jesteśmy stabilną firmą, charakteryzującą się ugruntowaną pozycją na rynku pracy. Od 17 lat świadczymy usługi i współpracujemy ze znanymi i szanowanymi na polskim rynku markami.

-Poznaj nas lepiej!
Facebook: Telbridge Olsztyn/ Instagram: olsztyn_telbridge

Miejsce pracy: Telbridge Olsztyn, plac Jana Pawła II 1A

Chcesz do nas dołączyć? Aplikuj przesyłając swoje CV.
Do zobaczenia!

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 – 528 Kielce w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu. Pełna wersja klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.telbridge.pl.”
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Olsztyn w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Obsługa klienta / call center

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Telbridge
Konto firmowe
Na Lento.pl od 07 maj 2024
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków