Praca Operator CNC (Tokarz - Frezer)

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Czwartek, 11 Kwiecień, 2024  12:01

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: TRILLO Rekrutacje

Opis oferty pracy

Operator CNC - Belgia - Antwerpia

Obowiązki:

- obsługa maszyn sterowanych numerycznie Tokarek, Frezarek (bez - potrzeby ich programowania),
- praca przy pomocy rysunku technicznego,
- montaż i regulacja narzędzi tnących,
- kontrola jakości produkowanych detali,

Wymagania

- Co najmniej roczne doświadczenie w pracy z tokarkami lub frezarkami sterowanymi numerycznie
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- umiejętność samodzielnej pracy na stanowisku·
- znajomość j. angielskiego, lub j. niderlandzkiego na poziomie A2
- mile widziane: własne auto

Oferujemy

- umowa pracy stałej (bezpośrednio z pracodawcą)
- wynagrodzenie zależne od doświadczenia, w przedziale między 16 a 20 EUR/godz. brutto,
- dietę dzienną w wysokości 40 EUR (w pierwszym miesiącu pracy)
- dodatek zmianowy w wysokości 12,5%
- pracę w systemie dwuzmianowym
- odzież i buty robocze
- bony na posiłki
- pobyt w pokoju hotelowym w pierwszym miesiącu opłaconym przez pracodawcę,
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Do CV porosimy dodać klauzulę RODO, następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych"
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Olsztyn w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Tomasz Marek Groblewski
Konto prywatne
Na Lento.pl od 05 paź 2020
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków