PRACA NIEMCY - PIEKARZ / CUKIERNIK (ref: PIEK21)

Dodane: Poniedziałek, 14 Październik, 2019  20:08
  • Kategoria: Dam pracę / Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Recrute dla Koncepcja

Opis oferty pracy:

Miejsce pracy: Stuttgart

Opis stanowiska
- Zatrudnienie w piekarni hotelowej
- Wypiekanie chleba, bułek oraz pieczenie ciast
- Praca zgodnie z dyspozycjami kierownictwa
- Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

- Mile widziane wykształcenie kierunkowe
- Doświadczenie zawodowe
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację
- Gotowość do podjęcia zatrudnienia na długi okres

Oferujemy
- Zatrudnienie w piekarni hotelu 4 gwiazdkowym
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Bezpośrednie zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę
- DARMOWE wyżywienie i zakwaterowanie

SZCZEGÓŁY OFERTY ORAZ ZGŁOSZENIA POD PRZYCISKIEM "APLIKUJ"
Olsztyn
Recrute
Na Lento.pl od 10 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń