Pielęgniarka / Pielęgniarz praca w Niemczech

Dodane: Środa, 09 Październik, 2019  09:01
  • Kategoria: Dam pracę / Zdrowie / Uroda
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Collatio Medical

Opis oferty pracy:

Pielęgniarki/arzy do pracy w Niemczech.
Rejon: Baden-Württemberg
• Wynagrodzenie od 2900 do 3200 netto €,

Opis stanowiska:
• Sprawowanie opieki medycznej nad osobami starszymi oraz chorymi w klinikach, szpitalach oraz domach opieki na terenie Niemiec bądź jako pielęgniarka/rz mobilny

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe: pielęgniarstwo
• Znajomość j. niemieckiego
• Samodzielność i odpowiedzialność,

Oferujemy

• Wynagrodzenie od 2900 do 3200 netto
• Zwrot biletów za dojazd do pracy do kwoty 120 euro
• 500 (brutto )euro na strat- bezzwrotne
• Praca w Szpitalach, Klinikach ,
Altenpflegeheim - Altenheim,Ambulante pflege
• Stałą umowę o pracę z niemieckim pracodawcą na prawach niemieckich,
• Atrakcyjne wynagrodzenie (+ dodatki za pracę w niedziele i święta, nadgodziny), w zależności od kwalifikacji i stażu zawodowego,
• Zakwaterowanie w mieszkaniach odpowiadających niemieckim standardom, tv, internet itd.
• Nostryfikacji dyplomu pielęgniarskiego na terytorium DE,
• możliwość podszkolenia j. niemieckiego na kursie online z lektorką

Mail: @
Napisz w wiadomości FB bądź zadzwoń
+49 151 - pokaż numer telefonu - 01- mówimy również po polsku
+48 795 - pokaż numer telefonu -

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Olsztyn
Patrycja
Na Lento.pl od 31 maj 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń