OPIEKUNKA/ OPIEKUN MEDYCZNY - praca w Niemczech

Dodane: Czwartek, 17 Styczeń, 2019  13:49
  • Dam pracę / Inne
  • Pełny etat
  • Inna
  • Brak wymagań
  • Pracodawca: Klaver Sp. z o.o.

Pośrednictwo pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: OPIEKUNKA/ OPIEKUN MEDYCZNY

OBOWIĄZKI:
- kompleksowa opieka i wspieranie osób starszych i chorych przebywających na terenie domu opieki
- opieka ściśle wg. wskazań lekarza
- wsparcie przy rehabilitacji
- pomaganie i wspieranie osób starszych w codziennych czynnościach i wypoczynku

WYMAGANIA:
- przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe jako opiekun osób starszych
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- własny samochód niezbędny do codziennych dojazdów do pracy
- motywacja do pracy
- akceptacja pracy w systemie zmianowym
- dobra kondycja fizyczna
- zadbany wygląd i kultura osobista
- odpowiedzialność
- CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu
rozpoczęcia pracy oraz stopniem znajomości języka

OFERUJEMY:
- pracę dla kobiet i mężczyzn
- stałą pracę w domu seniora w okolicach miejscowości Ludwigsburg
- atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki oraz diety
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawce
- legalne zatrudnienie
- niemiecką umowę o pracę

Zainteresowany?
Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym na numer 570901414 570 - pokaż numer telefonu - - a my wyślemy do Ciebie szczegóły ofert.

Wejdź na → www.klaverteam.com i poznaj szczegóły już teraz

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00

WYŚLIJ SWOJE CV NA MAILA: @
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Olsztyn
Ewelina
Na Lento.pl od 14 mar 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń