Doradca ds. Ubezpieczeń

Dodane: Poniedziałek, 07 Styczeń, 2019  13:38
  • Dam pracę / Inne
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę
  • Pracodawca: Grupa Progres

Opis oferty pracy:

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Aktualnie dla naszego Klienta – jednego z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta ds. Ubezpieczeń
Miejsce pracy: OLSZTYN

Do obowiązków będzie należeć:

- Kontakt telefoniczny z Klientami
- pomoc i wsparcie dla Klientów w doborze najlepszego ubezpieczenia
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
- Wypełnianie dokumentów zgłoszeniowych
- Obsługa systemu informatycznego firmy

Wymagania:

- niekaralność
- wykształcenie średnie
- otwartość i chęć pomocy

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – jednak nie jest to konieczny wymóg!
Każdy pracownik przechodzi szkolenie wdrażające i przygotowującej do objęcia nowych obowiązków!

Oferujemy:

- Umowa o pracę, możliwa umowa zlecenie
- 8 godzinny wymiar czasu pracy
- wynagrodzenie podstawowe + premie
- pakiet Mybenefit + opieka medyczna


osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez link https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=44ff3b2e9dfa481182f979a5f8924a7c lub przez portal lento.pl

W formularzu prosimy o zaznaczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Progres Sp. z o.o. Sp. k., moich danych osobowych, w tym wizerunku, zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji


„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, email:kontakt"małpka"grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod"małpka"grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Agencja Pracy nr. zatr. 5088.
Olsztyn
katarzyna
Na Lento.pl od 06 kwi 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń