Domowy hotelik dla kotów

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 17 Grudzień, 2019  12:54
  • Kategoria: Usługi / Usługi dla zwierząt

Opis oferty:

Domowy hotelik dla kotów, który stworzyliśmy to miejsce przyjazne dla Twojego kota, gdzie mruczki żyją w warunkach sprzyjających wielu przyjaźniom i nowym znajomościom. To miejsce gdzie kot może się bawić i odpoczywać.

Pełną informację znajdziesz na www.dpmowyhotelikdlakotow.pl

Jak funkcjonuje nasz hotelik?

Ile kotów może zamieszkać w hoteliku?

Ze względu na to, że chcemy zapewnić jak największy komfort gościom w naszym hoteliku, możemy gościć jednorazowo 10 – 12 kotów.

Gdzie mieszkają nasi goście?

Hotelik zajmuje pokój o powierzchni 34 m2 w domu jednorodzinnym, w którym mieszkamy. Pokój podzielony jest na indywidualne boksy – pokoiki. Jest 9 takich boksów, w tym dwa pokoiki dwukocie dla kotów z jednego domu.

Czy koty mają ze sobą kontakt?

Jest część wspólna dla kotów, które nie są agresywne i lubią towarzystwo innych kotów. Koty, które będą chciały, oczywiście za zgodą opiekuna zapraszamy do uczestniczenia w naszym domowym życiu tak jak nasze koty rezydenci.

Czy koty są bezpieczne?

Przyjmowany do hoteliku kot musi być zdrowy, z książeczką zdrowia, zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany, ten ostatni wymóg nie dotyczy kotów rasowych. Nasze koty też mają aktualne książeczki zdrowia, są zaszczepione i odrobaczone. Są kotami niewychodzącymi. Okna połaciowe w pokoju są zabezpieczone. Pomieszczenie jest regularnie myte i dezyfekowane przy użyciu środków bezpiecznych dla kotów. Tak samo po każdym kocie jest dezynfekowane wyposażenie boksu.

Jak wyglądała opieka nad kotem?

Nasi goście są karmieni karmami najwyższej jakości, wysokomięsnymi, bo kot jest mięsożercą. Jeżeli kot karmiony jest karmą specjalistyczną lub jest smakoszem wyjątkowej karmy – to przyjmujemy go w takim przypadku z własną karmą. Korzystamy ze żwirku Cat’s Best. Część wspólna wyposażona jest w drapaki i dużo zabawek, w fotel i łóżko do wylegiwania się w słońcu. Zapewnimy kotom codzienną porcję pieszczot, zabaw z człowiekiem, głaskania i czułości. W razie nagłego wystąpienia choroby lub pogorszenia się stanu zdrowia kot wymagający interwencji po konsultacji z właścicielem natychmiast jest zbadany przez lekarza weterynarii z zaprzyjaźnionej przychodni weterynaryjnej NATIVET w Olsztynie.

Jak dbamy o obniżenie poziomu stresu u naszych gości?

Bardzo dobrze znamy potrzeby i zachowanie kotów i wiemy, że koty są bardzo wrażliwe na stres, który powoduje np. zmiana miejsca. Żeby zminimalizować ten stres, w pomieszczeniu będzie włączony preparat zawierający kocie feromony, które działają na nie uspokajająco. Poza tym w celu obniżenia poziomu stresu kot jest przyjmowany z własnym kocykiem, szczotką do czesania, ulubioną zabawką i niewielką ilością żwirku ze swojej kuwety. Stres to obniżenie odporności, dlatego każdy właściciel kota jest instruowany, jak przygotować kota do pobytu poza domem. Kot po przyjęciu do hoteliku zawsze jest izolowany przez jakiś czas, by poznał nowe miejsce, zapachy.

Jak wyposażony jest koci pokoik?

Każdy pokoik jest wyposażony w dwie półki, wygodne i zaciszne miejsce do spania, drapak, miseczki z wodą i jedzeniem, zabawki i kuwetę.

Czy opiekun kota otrzymuje informację o samopoczuciu swojego kota?

Opiekunowie codziennie otrzymują fotorelacje z pobytu kota w hoteliku.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Olsztyn / Mazurskie
Małgorzata Ostrowska
Na Lento.pl od 19 lip 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia Wyślij email znajomemu