Dom Olsztyn, Gdyńska
Olsztyn Pokaż na mapie ›
Dodane: Czwartek, 14 Maj, 2026 12:43
1 050 000 zł
5585 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Domy / Sprzedaż
- Powierzchnia:188 m2
- Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
- Pow. działki:463 m2
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1967
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 1 050 000 zł / 5585 zł/m2
Opis oferty
BRESDOM NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowy dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej lubianych części Olsztyna na spokojnym i zielonym Osiedlu Mazurskim, przy ul. Gdyńskiej.Powierzchnia domu: 188,5 m
Powierzchnia działki: 463 m
To miejsce, które daje poczucie przestrzeni, prywatności i swobody codziennego życia. Dom został ocieplony, posiada nową, nowoczesną elewację, okna PCV oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe. Całość znajduje się na ogrodzonej działce.
Rozkład pomieszczeń:
Piwnica 63,8 m
Niezależna część z oddzielnym wejściem, po generalnym remoncie.
Znajdują się tutaj:
3 pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem, oddzielne WC, przedpokój.
To przestrzeń, która świetnie sprawdzi się dla rodziny, gości lub jako komfortowa strefa pod działalność.
Parter 63,6 m
Na parterze pierwotnie znajdowały się dwa pokoje oraz kuchnia. Obecnie przestrzeń została otwarta, dzięki czemu powstało duże, jasne pomieszczenie dzienne z bardzo przyjemnym klimatem.
Dodatkowo:
przedpokój, schowek pod schodami, łazienka wyposażona w dwie toalety oraz kabinę prysznicową.
Piętro 61,1 m
3 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, komunikacja.
Lokalizacja
Osiedle Mazurskie to spokojna, zielona i bardzo dobrze skomunikowana część Olsztyna. W bliskim sąsiedztwie znajdują się:
szkoła podstawowa przy ul. Gdyńskiej, boisko i tereny rekreacyjne, liczne sklepy i punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej, tereny spacerowe oraz ścieżki rowerowe, Jezioro Skanda idealne miejsce na spacery, aktywny wypoczynek i relaks blisko natury.