Cegła ręcznie formowana palona pełna BRUGIA kl.20

Dodane: Wtorek, 25 Sierpień, 2020  14:07
  • Kategoria: Budowa i akcesoria / Materiały budowlane
  • Stan:Nowe
  • Cena: 2,39 zł

Opis oferty:

Cegła elewacyjna ręcznie formowana pełna palona o nazwie:

CEGŁA BRUGIA
wymiar: 250x120x65 mm, klasa 20
Cena w aukcji dotyczy: 1 sztuki

Koszt pełnej palety wraz z przesyłką na terenie całej Polski to jedynie 1061,06 zł brutto (354 szt cegły, kaucja paleta, transport)

Zużycie: 1 m2 = 52 sztuki (przy zastosowaniu fugi 1 cm)

Cegła jest pakowana na paletach maksymalnie po 354 sztuki (około 1100 kg), lecz jest możliwość kupienia każdej ilości (nawet jeżeli jest to parę sztuk to także realizujemy takie zamówienia).

Charakterystyka cegły BRUGIA:

Cegły BRUGIA na swoich licach posiadają bardzo dużo różnych przebarwień kolorystycznych poczynając od jasnych piaskowych kolorów poprzez ceglaste aż po ciemną czerwień. Najczęściej przeznaczana do dużych pełnych elewacji lub renowacji już istniejących. Coraz częściej także zdarzają się małe realizacje wewnątrz pomieszczeń. Ze względu na swoją specyfikację oraz kolorystykę wewnętrznie najczęściej stosuje się ją na obudowy kominków a także na elementy małej architektury w salonach. W sprzedaży posiadamy z tego rodzaju także płytki i narożniki wystawione na osobnej aukcji. Nie nadaje się do zastosowania w ziemię. Mogą występować lekkie odchyłki od wymiarów oraz zażużlenia na licach. Zaliczamy ich do cegieł ceramicznych fakturowych, ponieważ każde z lic ma swoją charakterystyczną fakturę odczuwalną w dotyku. Z pełną jej specyfikacją mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej.

Nasze cegły pakowane są w na palecie (maksymalnie do 354 sztuk na 1 palecie). Palety z cegłą są bardzo dobrze przygotowane do transportu (cegła owinięta streczem, pospinana taśmą PP oraz są zastosowane przekładki pomiędzy każdą warstwą w celu uniknięcia zarysowań na licach). Taka forma pakowania zapobiega uszkodzeniom mechanicznym cegieł podczas transportu. Istnieje możliwość kupienia każdej ilości cegieł.

Cegły charakteryzują się swoją niepowtarzalnością oraz ręcznym wykonaniem, które w naszych czasach jest już sporadyczne i bardzo cenione. Nasze produkty od początku do końca są wyrabiane ręcznie, naturalnie suszone, wypalane w piecu kręgowym "HOFFMANA", a następnie sprawdzane i odpowiednio sortowane.

Jesteśmy producentem zarówno cegieł jak i płytek z cegły ręcznie formowanej. Kupując u nas mają Państwo pewność zakupu bez pośredników oraz produktu polskiego w pełni wartościowego i ekologicznego. Nasze cegły posiadają pełną mrozoodporność oraz są przebadane w akredytowanych laboratoriach, co potwierdzamy stosownymi dokumentami.

O charakterystyce naszych produktów mogą Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej. Nasze produkty możemy dedykować alergikom, ponieważ nie mają domieszek barwników i plastyfikatorów a także żadnej chemii w swoim składzie przez co są w pełni naturalne.

Złóż zapytanie na e-mail: @
Zapraszmy na naszą stronę http://www.hoffmanowska.pl do zapoznania się z pełną naszą ofertą.
Odwiedź nas na facebooku i zobacz realizacje z naszych produktów: @hoffmanowska
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 7MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Olsztyn
Krzysztof Stępień
Na Lento.pl od 26 lut 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia Wyślij email znajomemu