2-pokojowe mieszanie do wprowadzenia na Jarotach
Olsztyn / Jaroty Pokaż na mapie ›
Dodane: Poniedziałek, 18 Maj, 2026 17:26
585 000 zł
12447 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:47 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Pustak
- Piętro :2 piętro
- Liczba pięter:Wieżowiec
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:2019
- Sprzedaż:Pośrednik
- Inf. dodatkowe:Balkon
- Cena: 585 000 zł / 12447 zł/m2
Opis oferty
Szukają Państwo eleganckiego mieszkania, gotowego do zamieszkaniabez dodatkowych nakładów finansowych?
Ta oferta z pewnością spełni Państwa oczekiwania.
Przedstawiamy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na
olsztyńskich Jarotach, przy ul. Bukowskiego 2.
OTOCZENIE
Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej cenionych i
doskonale rozwiniętych części Olsztyna. W najbliższym otoczeniu
znajdują się m.in. przedszkole, żłobek, apteka, poczta oraz liczne
sklepy spożywcze, takie jak Biedronka i Intermarché. W pobliżu
mieści się również sklep sportowy Decathlon.
Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z pozostałymi
częściami miasta – dojście do najbliższego przystanku
tramwajowego i autobusowego zajmuje zaledwie około 5 minut.
Miłośnicy aktywnego wypoczynku docenią bliskość jeziora Bartąg
(ok. 1 km) oraz licznych tras spacerowych i rowerowych prowadzących
przez okoliczne tereny leśne.
MIESZKANIE
Oferowany lokal to przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o
łącznej powierzchni wpisanej do księgi wieczystej wynoszącej 47,38
m², na którą składają się:
mieszkanie o powierzchni 45,28 m², komórka lokatorska o powierzchni
2,10 m². Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w nowoczesnym,
sześciopiętrowym budynku z windą wybudowanym w 2019r.
W skład nieruchomości wchodzą:
przestronny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na dużą
loggię, komfortowa sypialnia, łazienka wyposażona w wannę i WC,
funkcjonalny przedpokój.
Wnętrze zostało zaprojektowane z dbałością o estetykę i