Znasz język Niemieki - praca w Olsztynie 4000PLN

Dodane przez jobs (Firma), Piątek, 16 Luty, 2018  15:13
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:PMSolutions

Specjalista z j. niemieckim (wsparcie serwisowe) NIE SPRZEDAŻ
Nie wymagamy doświadczenia – oferujemy w pełni opłacone szkolenia
Wynagrodzenie 4000 PLN
Umowa o pracę
Miejsce pracy Olsztyn
Opis stanowiska:

• kontakt z klientami za pośrednictwem różnych kanałów komunikacyjnych (mail, chat, telefon)
• współpraca z innymi działami
• zapewnianie wsparcia i rozwiązywania problemów
Wymagania:

• biegła znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:

• możliwość codziennej pracy z językiem obcym

• przyjazna atmosfera pracy

• premie i bonusu po okresie próbnym ( wynagrodzenie + pakiet benefitów)
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV
na @

Polub nas na https://www.facebook.com/Personnel-and-Media-Solutions-117243798912757/

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Wyświetleń oferty: 1761

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Olsztyn
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń