Zlecę znalezienie działki pod zabudowę w Twojej okolicy...

Dodane przez Dzieło (Firma), Sobota, 17 Marzec, 2018  06:19

Opis oferty:

Potrzebuję pomocy kogoś, kto w oparciu o umowę do ustalenia (może być umowa o dzieło, bądź inna do ustalenia) podejmie się pracy polegającej na pozyskaniu działki / gruntu pod zabudowę w pobliżu miejsca swojego zamieszkania, tj. w Olsztynie, bądź okolicy, możliwie jak najbliżej, bądź też nieco dalej, jednak na terenie miasta gminnego... (jest kilka gmin w okolicy, zgadza się ?).

Działka nie musi by być duża, w Centrum danego miasta może to być już działka od kilkunastu, kilkudziesięciu do kilkuset m2, na obrzeżach danego miasta maksymalnie do 30 arów.

Działka musi być wyposażona w media, tj. prąd i wodę, mile widziana kanalizacja, a także to, że działka musi posiadać prawo do takiej, czy innej zabudowy.

Dodatkowym udogodnieniem w sprawie jest to, że poszukiwana działka nie musi być ofertą tylko i wyłącznie "sprzedaży", ale może być też wkładem w postaci udziału jej właściciela w przedsięwzięcie, które zamierzam zrealizować, jednak zależne będzie to całkowicie od umiejętności współpracy jej właściciela.

Teoretycznie też w grę może wchodzić działka z jakąś zabudową, jednak w tym przypadku zależne to będzie od wielkości, przeznaczenia, stanu technicznego, no i ceny, która musi być przystępna z uwagi na fakt, że remont jakiegoś budynku i efekt końcowy (stare mury) może przekroczyć wartość nowo wybudowanego obiektu. Powtarzam: zabudowana też może być, ale cena musi być przystępna...

Aby ograniczyć swój czas i trud, oraz ewentualną stratę, zainteresowana wykonaniem zadania osoba winna wykorzystać najbliższe otoczenie, tj. znajomości, kontakty rodzinne w celu ustalenia, czy w najbliższym otoczeniu, np. wśród sąsiadów jest ktoś, kto sprzedażą działki jest zainteresowany, co sprawia, że nie odczuje fatygi z tego zadania, a tym samym ewentualnej, w/w straty w przypadku, gdy zadania nie uda się wykonać.

Za doprowadzenia do zawarcia umowy, tj kupna działki oferuję wynagrodzenie prowizyjne w wysokości 1-10 tys. zł, w zależności od wartości działki i warunków umowy...(im większa, lepiej położona, tańsza, tym wyższa prowizja). Szczegółowe do ustalenia.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 296
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie