Praca w Holandii - Operator wózka widłowego

Dodane przez NL Jobs Polska (Firma), Czwartek, 29 Czerwiec, 2017  11:38
  • Telefon: 58 765 13 97
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Inna
  • Umowa: Inna
  • Pracodawca:NL Jobs

Agencja pośrednictwa pracy NL Jobs Polska poszukuje dla swojego klienta w Holandii osoby z doświadczeniem na stanowisko:
Operator wózka widłowego
Oferta pracy tymczasowej

Opis stanowiska pracy:
• Praca na stanowisku operatora wózka widłowego w magazynie (w tym możliwa jest również praca dodatkowa przy pakowaniu sprzętu elektronicznego),
• 35-45 godzin pracy tygodniowo.

Oczekiwania wobec kandydata:
• Doświadczenie w pracach na stanowisku operatora wózka widłowego – warunek konieczny
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Chęć i motywacja do pracy
• Mile widziane prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność do wyjazdu na dłuższy okres czasu (z możliwością skorzystania z urlopu)

Za wykonaną pracę oferujemy:
• Regularne, cotygodniowe wypłaty na konto
• Transport do Holandii (kredytowany)
• Zakwaterowanie (darmowe WiFi)
• Ubezpieczenie holenderskie
• Możliwość długotrwałej współpracy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV w języku angielskim na adres e-mail: @ w temacie e-maila wpisując „Operator wózka widłowego”.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, że z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Naszą legalność potwierdza Krajowy Rejestr Agencji Zatrudnienia - nr certyfikatu 1363.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 2