Praca dla Listonosza

Dodane przez Justyna Ćwiklińska (Firma), Wtorek, 17 Styczeń, 2017  10:23
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Kategoria: Praca / Dam pracę
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Speedmail

Jesteśmy firmą świadczącą ogólnopolskie usługi pocztowe. Poszukujemy dynamicznych i ambitnych osób, które chciałyby podjąć pracę na stanowisku:

Listonosza

Praca stała bądź dodatkowa z możliwością pogodzenia z innymi obowiązkami.

Wymagania:

- dyspozycyjność i punktualność,
- uczciwość i rzetelność,
- znajomość topografii miasta,

Obowiązki:

- profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych,
- doręczanie korespondencji, przesyłek poleconych,
- budowanie pozytywnych relacji z klientami,
- zbieranie i aktualizacja danych dotyczących rejonu doręczeń oraz bazy adresowej firm,
- rzetelne prowadzenie ewidencji korespondencji.

W zamian oferujemy:

- wdrożenie do pracy,
- miłą atmosferę, pracy w zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego,
-możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych .

Zachęcamy do udziału w rekrutacji także osoby z orzeczoną niepełnosprawnością, które spełniają określone powyżej kryteria kwalifikacyjne.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail oferta.speedmail@gmail.com.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.