ŁADNA działka Olsztyn, Zatorze ul. Poprzeczna + 1/4 jeziora

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Czwartek, 09 Listopad, 2017  10:15

Opis oferty:

Mam do sprzedania działkę na ul. Poprzeczne w Olsztynie w przemysłowo-handlowo-mieszkalnej części dzielnicy Zatorze. Działka nr 14 w obrębie 14 w Olsztynie ma 2527m2(prostokatna) powierzchni, Kw Nr. OLIO/00009784/5. Wjazd od ul. Marii Zientary – Malewskiej, teren położony jest nad jeziorem Pereszkowo, droga dojazdowa z drogi utwardzonej prowadzącej od ul. Zientary Malewskiej jest wytyczona ale nieurządzona. Działka w Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Olsztyn opisana jest jako strefa M4 - obszar zieleni nieurządzonej. Klasoużytki LsIV i RV.
Okolica działki to strefa przemysłowa, ale zaciszna - nadaje się na działalność gospodarczą, hamdlowowo-uslugową, a nawet mieszkalno-usługową.

Nie wystąpiłam o warunki zabudowy ponieważ nie chcę ograniczać potencjalnego nabywcy charakterem zabudowy oraz podniesieniem ceny. Okolica działki to po prawej działka rolna niezabudowana i z pewnością jeszcze długo tam nic nie będzie. Działka w mniejszej połowie jest rzadko zalesiona na dole od jeziora, oraz zarośnięta krzewami. Jednak górna część najlepiej nadaje się na zabudowę. Natomiast po lewej stronie jest działka niezabudowana granicząca dalej za działka mieszkalna-usługową. Okolica zaciszna w mieście , a jednak tam się tego nie odczuwa. zapraszam do kontaktu telefonicznego. +gratis 1/4 jeziora. Poniżej mapka satelitarna działka zaznaczona na jasno-zielono.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Iza
Na Lento.pl od 29 paź 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie