Fotowoltaika - instalacje fotowoltaiczne

Dodane przez Jacek Maliński (Firma), Środa, 08 Listopad, 2017  09:37

Opis oferty:

Nasza firma P.H.U EkoWind na rynku odnawialnych żródeł energii jest od 2001 roku. W naszej ofercie są instalacje fotowoltaiczne dla domu, rolnictwa i firm.

Kompleksowo obsługujemy swoich klientów. Począwszy od doradztwa w zakresie doboru instalacji, przygotowania projektu, wyliczeń i analiz oraz wyborze odpowiedniego, korzystnego finansowania, kończąc na montażu, monitoringu powykonawczym i serwisie instalacji.
Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdej, nawet najmniejszej instalacji, nasz Klient ma gwarancje obsługi na najwyższym poziomie.
Przygotowujemy kompletne wnioski o dofinansowanie instalacji z programu EWA Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, lub z innych żródeł.

Podana cena jest ceną 1 kW zainstalowanej mocy instalacji w skład której wchodzą moduły fotowoltaiczne Canadian Solar 265 W - 10 lat gwarancji produktowej, 25 lat gwarancji na sprawność 80%, falownik Solar River - 10 lat gwarancji producenta, konstrukcja na dach skośny, kabel solarny, końcówki MC 4, zabezpieczenia przepięciowe, zgłoszenie instalacji do Zakładu Energetycznego, montaż, uruchomienie.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Żadne Państwa pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 29
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie